Умови використання

У цих Умовах використання будь-яке використання слів "Ви", "Ваш", "Вашим" або інші подібні вирази означають будь-якого користувача цього веб-сайту. Такі терміни, як "ми", "наш", "цей веб-сайт" або інші подібні вирази означають веб-сайт pogoda24.in.ua.

Будь ласка, уважно прочитайте цю сторінку, оскільки тут вказані умови використання веб-сайту і будь-якої частини його контенту, і всіх матеріалів, що з'являються на ньому. Використовуючи наш веб-сайт, Ви підтверджуєте, що Ви приймаєте усі ці умови та погоджуєтеся дотримуватися їх. Якщо ж Ви не згідні з цими Умовами використання, будь ласка, уникайте користування нашим веб-сайтом.

Ці Умови використання є частиною наших умов і правил, і їх слід розглядати в поєднанні з нашою Політикою конфіденційності та Політикою cookie.

Зміни веб-сайту Pogoda24

Ми оновлюємо наш веб-сайт регулярно і можемо змінювати його контент в будь-який час. Якщо виникне необхідність, ми можемо призупинити доступ до веб-сайту або закрити його на невизначений час. Ми не несемо відповідальності, якщо з якої-небудь причини веб-сайт буде недоступний в будь-який час або протягом будь-якого періоду. Будь-який з матеріалів, розміщених на веб-сайті, може бути застарілим в будь-який момент часу і ми не зобов'язані оновлювати такий матеріал.

Право інтелектуальної власності

Цей веб-сайт захищений авторським правом, правом на бази даних та інші об'єкти інтелектуальної власності і суміжних прав, які належать нам і нашим постачальникам. Всі ці права захищені. Якщо на веб-сайті не зазначано інакше, то Ви можете:

  • завантажити і роздрукувати матеріал із веб-сайту, лише для Вашого власного приватного чи особистого використання;
  • поділитися матеріалами з веб-сайту з іншими людьми для їхнього приватного чи особистого використання за умови, що як джерело буде додано адресу веб-сайту: pogoda24.in.ua; Ви повинні звернути їхню увагу на ці умови, які також відносяться до них;
  • надавати посилання на веб-сайт за умови, що Ви робите це законним чином, і не завдаєте шкоди нашій репутації або не використовуєте її. Ви не повинні надавати посилання таким чином, щоб це в будь-якій формі виглядало як асоціація, затвердження або схвалення з нашого боку, якщо такого не існує.

Веб-сайт не повинен використовуватися будь-яким іншим способом, в тому числі в комерційних цілях, і Ви не можете іншим чином відтворювати, повторно використовувати або поширювати його (в тому числі, як приклад створення бази даних [електронної чи іншим чином], який включає в себе матеріали, завантажені або іншим способом отримані з веб-сайту), або посилання на нього (або будь-який з його контенту) на будь-якому іншому веб-сайті без нашої попередньої письмової згоди. Якщо Ви роздрукували, скопіювали або завантажили будь-яку частину веб-сайту в порушення цих умов, Ваше право на використання веб-сайту негайно припиняється і Ви повинні повернути або знищити всі копії матеріалів, які Ви зробили, на наше прохання.

Торгові марки, логотипи і бренди, представлені на веб-сайті, належать нам або нашим постачальникам чи партнерам. Забороняється використовувати будь-який з них без попереднього письмового дозволу власника.

Гарантії та застереження

Наш веб-сайт призначений тільки для загального відома. Немає ніякої гарантії, що інформація веб-сайту (включаючи будь-які історичні дані, що містяться на веб-сайті) є точною, повною та актуальною. Тому ми не маємо ніяких зобов'язань і відповідальності за який-небудь контент веб-сайту. Також, ми не несемо відповідальності за можливі моральні чи матеріальні збитки, які можуть настати в результаті використання наданої нами інформації.

Посилання на інші веб-сайти

Веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти, які регулюються сторонами незалежними від нас. Ми приймаємо розумні запобіжні заходи при їхньому виборі, проте ми не приймаємо на себе відповідальності за вмістимість або доступність цих веб-сайтів і не несемо ніякої відповідальності за будь-які матеріали, що містяться на них, або будь-яке використання Ваших особистих даних, які вони збирають. Якщо Ви вирішили отримувати доступ до таких веб-сайтів, Ви робите це на свій страх і ризик, і ми рекомендуємо Вам ознайомитися з положеннями про конфіденційність кожного конкретного веб-сайту.

Сторонні зміни до коду веб-сайту

Вам забороняється змінювати код веб-сайту самостійно або за допомогою стороннiх програмних засобів, зокрема, програм блокування реклами, виконавчих скриптiв, тощо.

Віруси

Ми не розміщуємо і не розповсюджуємо ніяких шкідливих програм: комп'ютерних вірусів, троянських коней, хробаків, бомб уповільненої дії, ботів, пошкоджених файлів або будь-чого іншого, що може порушити роботу комп'ютерів або майна, або іншим чином брати участь в неправомірному використанні комп'ютерних технологій. Проте, ми не гарантуємо, що треті сторони несанкціоновано не можуть використовувати веб-сайт для їхнього розповсюдження. Рекомендується вживати запобіжних заходів проти таких шкідливих програм, в тому числі з використанням відповідного захисного програмного забезпечення.

Використання веб-сайту

Вам забороняється:

  • зловживати веб-сайтом шляхом свідомого введення шкідливих програм;
  • намагатися отримати несанкціонований доступ до сервера веб-сайту, на якому зберігається веб-сайт або будь-який інший сервер, комп'ютер чи база даних, які підключені до веб-сайту;
  • нападати на веб-сайт за допомогою атаки на відмову в обслуговуванні (Dos), розподіленої атаки на відмову в обслуговуванні (DDos) або будь-якою іншою атакою.

При порушенні цих умов, Ви здійснюєте кримінальний злочин згідно з Законом про неправомірне використання комп'ютерних технологій. Ми будемо повідомляти про будь-яке таке порушення до відповідних правоохоронних органів і будемо співпрацювати з цими органами, оприлюднюючи їм Вашу особистість. У разі такого порушення, Ваше право на використання веб-сайту негайно припиняється.

Обмеження відповідальності

В повній мірі, дозволеній законом, ми знімаємо всю відповідальність перед Вами щодо Вашого використання веб-сайту.

Регулююче право

Ці Умови використання регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України. Будь-які суперечки, що виникають на підставі або у зв'язку з цими умовами вирішуються в судовому порядку відповідно до законодавства України.

Зміни до цих Умов використання

Наші умови знаходяться під постійним контролем. Ми можемо, час від часу, оновлювати наші Умови використання. Будь-які такі зміни будуть опубліковані на цій сторінці. Зміни набувають чинності з дня їхньої публікації.

Є питання щодо Умов використання Pogoda24?

Якщо у Вас виникли запитання, коментарі чи побажання щодо Умов використання, будь ласка, напишіть нам, скориставшись формою зворотнього зв'язку.

Останні зміни: 11 березня 2017 року.