Прогноз погоди на лютий

Якщо ми досі в очікуванні зими, то ось вона - вже майже пройшла. І повністю засніжений останній місяць очікувати не варто.

Звісно, ще буде декілька холодних днів, навіть сніг попадає в окремих частинах України. Але кардинальної зміни погоди не буде. Лютий місяць не буде таким вже й лютим цього року: температура повітря перебуватиме в межах 0°С…+5°С, з короткочасними зниженнями та зростаннями на декілька градусів.

А щодо найближчого тижня, то погода прогнозується такою: температура повітря в Україні опускатиметься і до четверга-п’ятниці перетне критичну позначку 0°С. Разом із цим, дощові опади зміняться на сніг. Подекуди очікуємо рясний масивний сніг, який, на жаль, довго не пролежить - максимум декілька днів.

Через зниження температури значна частина України перебуватиме між двома фронтами: теплим і холодним. Це проявиться сильними поривами вітру до 9-12 м/с.

У Києві також прогнозуємо зниження температури повітря та невеличке похолодання. Але хмарність буде незначною. Тож, сильного снігу не буде. У другій половині тижня дутиме північний вітер 5-7 м/с. Буде прохолодно.

Після цього короткочасного похолодання погода повернеться у “нормальний” стан (нормальний для цьогорічної зими) - температура повітря зросте до звичних +1°С…+5°С. І продовжуватиме перебувати в цьому діапазоні й надалі.

49
7