Зима є? А якщо знайду?

Зима цьогоріч мінлива. І навіть не так зима, як холодні зимові періоди. Чи не єдине, що нам залишається робити - вичікувати короткі морозні періоди, які тривають всього лиш декілька днів.

Минулотижневі пориви вітру промайнули і повернулися в норму 3-6 м/с. Небо трішки заспокоїлося. Але кардинальних змін погоди не побачимо - все ще будемо мати періодичні холодні ночі і денне потепління вище 0°С.

Очікуємо мінливу температуру повітря впродовж цього тижня від -3°С морозу вночі до +6°С…+7°С вдень, а на півдні України навіть й до +8°С…+10°С! Холодніше буде у західних і північних областях - не вище +5°С вдень та в районі 0°С вночі.

Частину часу небо буде малохмарне. Решту - вкриватимуть хмари, з яких прогнозуємо невеликий короткочасний дощ. На заході й півночі (Тернопіль, Луцьк, Рівне, Чернігів, Житомир та Карпати) дощ змінюватиметься снігом. На решті території України снігу не варто й очікувати - надто висока температура повітря.

У Києві прогнозуємо хмарну погоду з короткочасними проясненнями. Ймовірність снігу досить мала. Однак, температура повітря не перевищуватиме +3°С…+5°С. Вночі опускатиметься до 0°С…+1°С, тож невеликий і короткочасний сніг цілком можливий.

77
9