Що принесе Миколай?

Миколай цього року приїде на автомобілі, а не на санях. Адже, найближчими днями температура на вулиці аж ніяк не сприятиме снігу.

Одна половина першого місяця зими пройшла, а снігу майже не було. Лише один-два рази випав. І то не надовго. Грудень цьогоріч більше нагадує глибоку осінь. Та й ми все ще в очікуванні засніжених вулиць і слизьких доріг. Де воно все?

Наступні дні зиму не повернуть. Різкої зміни погоди не прогнозуємо. Україну і далі тероризуватиме аномально висока температура повітря. Морозу навіть вночі не буде. Все таки, +4°С…+6°С вночі (!) - дещо зависока температура, як на зиму. Вдень позначка термометра дохотиме до +8°С…+12°С. А найпрохолодніше буде у північних областях нашої країни - у Чернігові та Сумах - у межах +2°С…+7°С.

Снігу не буде. Та який там сніг при таких температурних умовах?! Подекуди накрапатиме зимовий дощ. Але ближче до вихідних небо буде розпогоджуватися. Хмари розвіюватимуться легким помірним вітром. В результаті будемо мати помірно сонячне небо з невеликою хмарністю.

У Києві також буде тепло. Вночі температура повітря сягатиме +4°С…+5°С, вдень - доходитиме до +8°С…+9°С. Переважатиме південний вітер 2-4 м/с. Небо періодично змінюватиметься з чистого на малохмарне і повністю захмарене. Без суттєвих опадів. І наразі без снігу.

78
8