Зустрічаймо: зима

Розпочався останній місяць в цьому році. Через чотири тижні зустрічатимемо Новий рік. А наразі будемо набиратися святкового настрою із приходом зими та справжньої зимової погоди.

Та й погода справді буде зимовою. У першій половині цього тижня випаде легкий сніг практично над всією Україною. Винятком будуть південні області - Миколаївська, Одеська, Херсонська. Тут температура повітря все ще перебуватиме вище нуля і замість снігу падатиме хіба що короткочасний дощ.

Разом зі снігом матимемо й морозну температуру повітря. Позначка термометра перебуватиме в межах -3°С…+2°С. Холодніше буде лише у Сумах, Хмельницьку, Кропивницькому і Полтаві та сягатиме свого мінімального значення -6°С…-5°С. Вдень температура повітря майже не змінюватиметься, ажде сонце опустилося вже настільки низько, що навіть вдень повітря сильно не прогрівається.

У другій половині тижня переважатиме малохмарна погода, без суттєвих опадів. При цьому дутиме помірний вітер 3-5 м/с та принесе нам другу “хвилю” снігу на вихідних та на наступний тиждень.

Прогноз погоди у Києві цього разу практично не відрізнятиметься від решти міст України. Очікуємо легкий сніг найближчими днями та зимову температуру повітря - від -3°С до +2°С. Переважатиме хмарне небо з проясненнями і західний вітер 3-5 м/с.

97
14