Останній подих осені

Не за горами прихід зими. З нетерпінням чекаємо. А до того часу маємо останній тиждень цієї осені. Сьогодні дізнаємося прогноз погоди на найближчі дні.

Минулотижнева хвиля перших серйозних заморозків поки що завершилася. Цього тижня очікуємо невелике зростання температури повітря як вдень, так і вночі. Але кардинальних змін не буде - температура зросте до +3°С…+8°С. Все ж краще ніж нічого.

Найхолоднішими областями в Україні будуть північні - Житомирська, Чернігівська та Сумська. Тут вночі позначка термометра перебуватиме нижче нуля, а вдень не перевищуватиме +3°С…+4°С. Переважно буде сіро та хмарно.

На сході, заході та у центрі нашої країни денна температура повітря сягатиме +4°С…+8°С. Вночі подекуди (особливо в невеликих населених пунктах та між містами) температура опускатиметься нижче нуля градусів. Також, падатиме дощ або невеликий мокрий бриз.

Найтеплішу погоду прогнозуємо на півдні України - максимально на термометрі побачимо +9°С…+11°С. Небо буде хмарним, падатиме невеликий дощ і дутиме помірний вітер 4-6 м/с. Нічого особливого, як на кінець осені.

Що ж до нашої столиці, то тут особливого зростання температури не прогнозуємо - в районі -2°С…+2°С. До кінця тижня погода у Києві дещо покращиться (до +4°С), але не забуваймо, що це і так не надовго: вже цієї неділі прийде грудень і розпочнеться зима.

76
14