Осінь практично закінчилася

Завершується чергова пора року. І разом з нею - теплі дні. А й справді, осінь цього року була теплою і кольоровою. Яким же буде її завершення?

Важко сказати що похолодання прийде зненацька. Все таки, ми його очікували (може не чекали, але знали, що точно прийде, і очікували) чи не всю осінь. Так от, саме цього тижня матимемо щорічне співпадіння останніх тижнів осені і похолодання… аж до заморозків.

Починаючи від середи, на Україну нагряне зниження температури повітря аж до мінусових значень - очікуємо заморозки як вночі, так і вдень! Прогнозуємо холодні ночі від -3°С до -1°С. Вдень же позначка термометра сильно не змінюватиметься відносно ночі. Як результат, до кінця тижня будемо мати холодну денну температуру в районі -1°С…+2°С.

Ще холодніше буде у східних та північних областях. Вночі температура повітря опускатиметься до -7°С…-5°С. При цьому, снігу не очікуємо - лише морозну температуру. Небо переважно буде малохмарним з проясненнями або повністю безхмарним. По-суті, матимемо всі ознаки сухого, холодного масиву в зимовий період часу.

У столиці України Києві прогноз погоди є аналогічним. Очікуємо зниження температури з +8°С до -5°С…+3°С. Сильного вітру не буде - в межах 3-6 м/с. До п’ятниці хмари на небі розвіються і світитиме сонечко. Щоправда, тепла від нього не буде багато.

103
14