Очікуємо потепління

В листопаді найчастіше виникає таке питання про погоду: чи сніг випаде на Дмитра, на Михайла чи аж у грудні? Так от, на Дмитра снігу точно не варто чекати.

Цього тижня й справді першого тривалого снігу чекати марно. Збільшення температури повітря сприятиме продовженню осінньої пори і віддалить зиму (як мінімум на тиждень). Тепліше буде як вдень, так і вночі - від +6°С до +10°С - ніякого морозу.

Денна температура подекуди доходитиме аж до +17°С…+20°С. Особливо тепло буде на сході у Дніпрі, Донецьку та Луганську і у всіх південних областях України. Захід, північ та значна частина центру країни буде задовольнятися +10°С…+16°С. Хоч, навіть і така температура у листопаді є досить високою.

Також, можливі пориви вітру до 7-9 м/с, подекуди навіть перевищуватимуть 10 м/с (як от у Рівному - в середу можливі вітри 13 м/с). Небо переважно вкриватиметься хмарами. Не обійдеться цього тижня й без осінніх дощів. Затяжних дощів не буде, але короткочасні, подекуди досить сильні дощі пройдуть практично у всіх містах України.

У Києві прогнозуємо хмарну погоду з невеликими проясненнями і короткочасний дощ. На термометрі побачимо приємні теплі +16°С…+19°С, але ближче до вихідних температура опуститься до +10°С…+12°С. Вночі побачимо +7°С…+11°С.

104
14