Прогноз погоди: холодно, дощ, заморозки...

В неділю був чи не останній теплий день цього року. З переведенням годинників зміниться і погода. Чого саме чекати від погоди надалі?

Не будемо довго затягувати і перейдемо відразу до основного. Так, похолодання буде вже цього тижня. І то навіть досить суттєве - з +18°С…+20°С, які ми мали минулого тижня, залишаться лише +3°С…+7°С. Вночі буде ще холодніше - позначка термометра опускатиметься до -5°С…-1°С.

На нічні заморозки потрібно буде звернути особливу увагу. Очікуємо перші серйозні заморозки цього року і вони можуть стати причиною збільшення затор на дорогах наших міст. В загальному, зранку буде складніше добратися до місця призначення.

Але й це ще не все. Небо поступово вкриватиметься хмарами, з яких очікуємо осінній дощ. Тішить те, що сильного вітру не буде (не вище 4-6 м/с), адже його напрям змінюється на “холодний” північний.

На додачу до цього у Карпатах можливий сніг. Великий холодний повітряний масив насувається з Європи і, скоріш за все, досягне й до наших гір. Якщо хтось планував їхати у Карпати найближчим часом, переконайтеся, що ви відповідним чином одягнені та замінили колеса автомобіля на зимові.

А у Києві що? Аналогічна ситуація із похолоданням прогнозуємо і у столиці України. На термометрі до кінця тижня побачимо +4°С…+6°С та у межах -2°С…+2°С вночі. Після перших морозів погода різко стане холодною, хмарною та трішки дощовою. Осінь всіма силами готує нас до приходу зими. Залишився лише один місяць до передсвяткового настрою.

98
13