Осінні теплі дні продовжуються

Важко не любити таку погоду, яку зараз бачимо за вікном. Окрім теплого повітря маємо безхмарне небо без дощу, досить теплі ночі та різнокольорову гамму дерев - від зеленого і жовтого до помаранчевого та червоного.

За вікном маємо справжнє бабине літо. Жовті листки вкрили парки наших міст. Вологість повітря тримається на рівні, аби не дощити. І разом з цим сонце все ще перебуває достатньо високо на небі, щоб прогрівати повітря вдень до +20°С.

Отже, цього тижня погода в Україні буде хоч і одноманітною, проте приємною, теплою та сонячною. Подекуди з’являтимуться невеликі хмари. Вітер буде вкрай слабеньким - від 1 м/с до 4 м/с. Дощу не очікуємо, як і морозних ночей.

Щодо температури повітря, то позначка термометра вночі перебуватиме в межах +8°С…+12°С, а вдень сягатиме +18°С…+22°С. Справді тепло, як на кінець жовтня.

У Києві прогнозуємо аналогічну погоду. Температура повітря доходитиме до +18°С…+20°С. Небо буде малохмарним та без опадів, часто світитиме сонце. Вітер практично не відчуватиметься - віятиме теплий південний вітер 1-3 м/с.

97
9