І знову буде холодно

Осіння погода поширюється на всю Україну впевненими кроками. Цього тижня похолодання буде навіть на сході та півдні країни. У західних областях очікуємо нічні заморозки.

Ніяких +20°С. Погода щодень стає все холоднішою і холоднішою. Позначка термометра опуститься до +8°С…+13°С, подекуди температура повітря сягатиме +15°С…+18°С (як от у Кропивницькому, Херсоні чи Одесі). Але це буде радше виключенням із правила.

У Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Чернівцях та Ужгороді - у всіх західних областях - вночі очікуємо заморозки і температуру повітря в межах 0°С. Також, аналогічна ситуація спостерігатиметься у Житомирі, Чернігові та Сумах на півночі України і у Хмельницьку та Вінниці - у центрі країни. Це чи не перші нічні заморозки. Автомобілістам варто бути обережними!

Небо переважно буде хмарним або малохмарним із проясненнями. Невеликі короткочасні дощі пройдуть практично у всіх населених пунктах України. При цьому надто сильного вітру не очікуємо - від 3 м/с до 7 м/с.

Погода у Києві також буде осінньою. Чисте небо змінюватиметься густими хмарами із невеликим дощем. Дутиме холодний вітер 3-6 м/с. Температура повітря перебуватиме в межах +8°С…+13°С вдень і опускатиметься до +3°С…+5°С вночі. Достатньо холодно, але у календарі, все таки, середина осені. Не за горами й перші сніги. Але перед цим чекаємо потепління під кінець тижня.

98
11