Прогноз погоди

За вікном й досі достатньо тепло. Особливо вдень. Хмар стало більше, але температура все ще сягатиме +20°С. От тільки не у західній частині України.

Поступово погода стає холоднішою та мокрою. Дощ стукає у підвіконня, холодний вітер задуває за комір, температура повітря знижується. Аж не хочеться виходити на вулицю, а лишатися вдома. В цьому ж і є романтика осені - пройтися під однією парасольою з близькою людиною та ховатися від холодного вітру. Цього тижня погода подарує нам не одну сприятливу нагоду.

В Україні очікуємо одноманітну погоду практично на всій її території. Температура повітря перебувати в межах +18°С…+23°С вдень та опускатиметься до +9°С…+13°С вночі. Чисте безхмарне небо затягуватиметься купчастими хмарами, подекуди й сірими дощовими. Без опадів не обійдеться - прогнозуємо короткочасний дощ. Сильного вітру не буде - від 4 м/с до 6 м/с (хоч і можливі пориви до 8-9 м/с).

Дещо іншою погодою відзначатимуться західні області нашої країни. Позначка термометра до кінця тижня опуститься з +20°С до +13°С…+15°С. Вночі очікуємо аж +6°С…+9°С - знову холодні ночі. У Карпатах прогнозуємо сильні дощі в четвер-п’ятницю.

У столиці жовтень зустрічатимемо з теплою погодою. Хмарний і дощовий Київ змінюватиметься малохмарною погодою та знову дощем. Температура повітря сягатиме +19°С…+21°С, а вітер не перевищуватиме 7 м/с.

97
10