Похолодання та невеликий дощ

Осінній вплив на погоду щодень стає сильнішим і сильнішим. Найближчими днями побачимо плавне похолодання і невеликі дощі. Лише на півдні України все ще буде тепло - тут прогнозуємо температуру повітря вище +20°С.

Похолодання - це один із станів погоди. Без похолодання ми не знали би наскільки добре є влітку. Але й восени також є багато позитивних моментів. Різнобарвні ліси і парки - один із них. Головне не перемерзати, одягатися відповідно та й не забувати, що вже не літо.

Отже, як ви вже встигли здогадатися, прогноз погоди на тиждень буде з “присмаком” похолодання. Побачимо хмарне небо з проясненнями. Трішки дощитиме, вітер буде поривчастим. Іноді доходитиме навіть до 8-10 м/с.

Щодо температури повітря, то позначка термометра явно опуститься порівняно з минулим тижнем. Практично на всій території України вдень буде не тепліше ніж +12°С…+16°С. На сході та частині південних областей - близько +20°С, але все одно не дотягуватиме.

Південь цього разу виділятиметься найкращими погодними умовами. Температура повітря буде високою - понад +20°С, подекуди сягатиме +23°С…+25°С. Переважатиме хмарне небо з проясненнями. У Запоріжжі варто очікувати невеликі опади дощу.

На столицю також насуватиметься холодна погода. Щоправда, похолодання у Києві буде не таким стрімким. Температура поступово опускатиметься з +19°С до +14°С і нижче. Небо затягнеться хмарами, з яких можуть утворюватися невеликі скупчення дощових хмар з подальшими опадами.

137
10