Якою буде погода на початку осені?

Осінь повільно насувається на Україну. Невелике зниження температури до +20°С очікуємо на заході та півночі. У південних і східних областях все ще продовжуватиметься тепла погода.

Новий період в році - нові можливості та нова погода. Цього тижня розпочалася осінь. І нам не доведеться довго чекати на стрімкі зміни. Адже, на заході на півночі України разом з осінню прийшли й невеликі дощі та зниження температури повітря до +18°С…+23°С. Буде хмарно з проясненнями. Вночі все ще тепло - від +10°С до +15°С.

Схід і південь нашої країни не зазнає таких значних змін погоди цього тижня. Тут очікуємо курортну температуру +26°С…+31°С. Небо буде малохмарним і подекуди вкриватимуть невеликі хмари. Погода буде вкрай спокійною, як і минулого тижня. Сильно вітру не очікуємо - близько 2-5 м/с. Без дощу.

У центрі України також буде тепло. Позначка термометра перебуватиме в межах +27°С…+30°С на початку тижня і опуститься до +21°С…+25°С ближче до вікенду. Суттєвого дощу також не передбачаємо. Однак, невеликі опади можливі.

У Києві прогнозуємо зниження температури повітря з +30°С до +20°С…+25°С. Ночі продовжують бути досить теплими - від +15°С і вище. Дощу не буде, небо переважно буде чистим і малохмарним. Вітер не перевищуватиме 5 м/с. Таке собі “літо з присмаком осені” ;)

116
8