Прогноз погоди в Україні

Хмари і дощ цього тижня будуть рідкістю. Разом із цим температура повітря стрімко зростатиме і доходитиме до +35°С на півдні України.

З початком нового тижня прогнозуємо чергове зростання температури повітря. Погода цього разу буде сонячною, літньою та спекотною. Над всією Україною температура повітря зросте понад +30°С і доходитиме до +31°С…+33°С. На сході та півдні очікуємо ще теплішу погоду - від +32°С до +35°С.

Сильного вітру не буде. Переважно дутиме теплий вітерець 3-6 м/с. Дощу також не прогнозуємо. Незначні краплі можу з'явитися хіба що у Львівській та Волинській областях.

Ближче до вихідних жара, все таки, послабиться у західних та північних областях України. Позначка термометра опуститься до +19°С…+24°С. З’являться невеликі хмари та можливі короткочасні дощі. Але над рештою території нашої країни все ще буде жарко.

Спека не омине й нашу столицю. У Києві очікуємо практично безхмарну, безвітряну (1-3 м/с) погоду. Повітря нагріватиметься до +25°С…+31°С вдень та +17°С…+20°С вночі. Серпневе спекотне літо продовжується!

112
10