Дощитиме… але не всюди

Україна розділиться на два фронти: прохолодний та спекотний. На заході й півночі пройдуть дощі та знизиться температура повітря до +22°С. У східній, південній і центральній частинах країни навпаки - спека продовжується.

Початок тижня буде досить небезпечним. Очікуємо велику кількість опадів, короткочасні дощі та, як результат, зниження температури. Ймовірність гроз і зливи (сильного проливного дощу) є високою у західних областях - Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській та трішки у Карпатах. Дещо легше буде у Чернівцях - дощ падатиме, але не такий інтенсивний. Температура повітря, при цьому, опуститься з +30°С до +19°С…+21°С.

Невеликий дощ та зниження температури повітря очікуємо і у Житомирі, Чернігові та Сумах. Але такого сильного штормового попередження, як на заході, тут нема. Максимальна швидкість вітру сягатиме 6-7 м/с, а позначка термометра перебуватиме в межах +25°С…+30°С на початку тижня і +21°С…+24°С - вкінці.

Набагато теплішу та приємнішу погоду прогнозуємо на сході та півдні України. Переважатиме чисте небо, навіть натяку на дощ не буде. При цьому, температура сягатиме спекотних значень +30°С…+33°С, подекуди +35°С. Через таку спеку може посилюватися вітер, але дощу і хмар він не надує.

Щодо центральних областей, то вони опиняться на роздоріжжі двох фронтів. У Хмельницьку та Вінниці очікуємо погіршення погоди, зниження температури повітря до +21°С…+25°С, невеликий дощ та грози. З іншого боку, у Кропивницькому, Полтаві та Черкасах небо буде хмарним з проясненням, без суттєвих опадів. Буде тепло - від +24°С до +31°С.

Схожою буде погода в Києві. Прогнозуємо невелике зниження температури до кінця тижня з +34°С до +22°С. Але переважатиме гарна погода із чистим небом, лише інколи можливий короткочасний дощ.

111
9