Цього тижня буде ще тепліше

Найближчим часом очікуємо зростання температури повітря до +30°С і вище. Раптові та проливні дощі можуть на деякий час переривати літню жару. Але через спеку опади миттю висихатимуть.

Все вказує на чергову хвилю потепління. Метеостанції фіксують зростання температури, зменшення кількості хмар та (інколи) короткочасні грози практично на всій території України. Детальніший прогноз погоди у всіх частинах країни вже за мить.

Отже, розпочнімо із заходу України. Тут варто очікувати припинення дощу в першій половині тижня. Разом із цим зросте температура повітря до +27°С…+30°С, у Чернівцях аж до +31°С. Хмари розвіються і переважатиме малохмарне небо.

У північних областях ближче до кінця тижня прогнозуємо зростання швидкості вітру до 8-9 м/с - варто бути обережними. Через сильний вітер небо стрімко змінюватиметься із захмареного на безхмарне і навпаки. На термометрі спостерігатимемо +25°С…+29°С.

Найменше опадів буде у східній та південній частинах нашої держави. Переважатиме чисте небо, інколи малохмарно. Позначка термометра перевищуватиме +30°С і сягатиме +30°С…+33°С. Також очікуємо зростання вітру до 6-8 м/с.

Дощ все ще надокучатиме жителям центру України. Короткочасні опади протягом тижня (переважно у першій його половині) будуть змінюватися невеликою хмарністю та посиленням вітру ближче до четверга. Температура при цьому перебуватиме в межах від +25°С до +31°С у Кропивницькому, Полтаві та Черкасах.

Що ж до Києва, то тут великої драми не буде. Також прогнозуємо покращення погоди. Температура повітря сягатиме +27°С…+30°С, у центральній частині міста в обідню пору можливі ще вищі значення. Переважатиме суха погода, суттєвого дощу не буде.

139
9