Початок останнього літнього місяця

Зовсім скоро будемо зустрічати останній місяць літа. А це означає, що ще достатньо багато часу для відпочинку, пошуку нових вражень та незабутніх емоцій. От тільки чи погода буде сприятливою?

Гарною погодою буде тішити нас початок серпня. 30-градусна спека послабиться до +25°С і буде тішити нас цього тижня. Подекуди можливі опади дощу, грози. Але переважатиме приємна літня погода.

У західних областях України очікуємо теплу погоду +24°С…+28°С. Найгарячіше буде в Ужгороді та Чернівцях. Сильну спеку послабить скупчення хмар, невеликі короткочасні дощі та помірний вітерець 2-4 м/с.

На півночі буде чи не найпрохолодніше. У Житомирі, Чернігові та Сумах позначка термометра сягатиме не вище +22°С…+24°С. Переважатиме хмарна погода з проясненнями.

Традиційна спека зменшиться і у східній частині нашої держави. У Дніпрі, Харкові, Донецьку та Луганську температура опуститься з +33°С до +21°С…+24°С. Вітер не перевищуватиме 5-6 м/с. Також можливі опади невеликого дощу.

Український степ продовжуватиме потерпати від спекотних днів (хоч і температура також знизиться - з +35°С до +30°С). Суттєвих хмар на півдні України не буде. Невеликі згустки хмар можливі у Миколаївській, Запорізькій та Херсонській областях, але дощу з них радше не буде - надто мала вологість повітря.

У центральній частині країни та у Києві очікуємо теплу літню погоду. Місцями невеликі хмари закриватимуть палке сонце. Суттєвого вітру не буде. Температура повітря прогріватиметься до +23°С…+28°С. Вночі ж позначка термометра не опускатиметься нижче +13°С…+16°С, а то й буде ще тепліше. Все це сприятиме літній погоді на початку серпня, тому не забуваймо виходити з домівок та офісів поки є така можливість.

135
9