Прогноз погоди

Цьогоріч літо багате на проливні зливи, град та не надто спекотну погоду. Так, у червні були нестерпно гарячі дні. Але наразі знову очікуємо періодичні дощі. Хтозна що краще.

Погода настільки часто змінюється, що не раз не встигаємо за нею. Зранку виходимо з домівок у легкому одязі (що логічно - на вулиці ж гаряче літо), нічого не підозрюючи - небо чисте та ясне. А за декілька годин здалася би під рукою парасоля. В результаті мокнем під теплими літніми зливами.

Погодне різноманіття - ось чого треба чекати цього тижня. Буде тепло, температура повітря сягатиме +26°С…+30°С. Однак, часто сонячна погода буде змінюватися на хмари та дощ. Температура при цьому буде опускатися до +22°С…+25°С. Помірний вітер (4-5 м/с) дутиме з північної сторони. На півдні та у центрі держави можливе невелике посилення до 6-8 м/с.

Варто зауважити, що температура повітря вночі зросла і вже не так холодно. Тепер на термометрі можемо побачити від +13°С до +18°С. На півдні нічна температура повітря сягатиме близько +20°С, що не може не тішити. Завжди приємно спати в теплі.

Аналогічною буде погода у Києві. Небо буде накопичуватися хмарами, з яких пізніше падатиме дощ. Подекуди дощ затягуватиметься майже на цілий день (як от у середу). В інші дні хмари зникатимуть в небі та видніметься сонячне проміння. При цьому, температура повітря до кінця тижня зросте з +22°С до +28°С.

156
9