Спека повертається

Початок липня подарував нам помірну погоду та невеликі опади - коротка пауза перед черговою хвилею потепління. Поступово температура повітря зростатиме і надворі ставатиме спекотніше.

Як зазвичай, більш помірною буде погода у західній, північній та центральній Україні. Температура повітря зросте до комфортних +23°С…+25°С, переважатиме чисте небо та помірний теплий вітер 3-5 м/с. Невеликий дощ (подекуди навіть з грозами) цього тижня все ще може падати.

Спекотною погодою відзначатимуться східні та південні області. Тут позначка термометра сягатиме аж +25°С…+30°С. Прогнозуємо переважно чисте небо з невеликою хмарністю. Пориви вітру можуть досягати 6-7 м/с, але не дуже часто. В основному вітер буде спокійнішим - до 5 м/с. Дощ у цій частині нашої держави не буде ординарною подією.

Дощ та хмари випогодяться і у Києві. При цьому, до кінця тижня температура повітря зросте до +24°С…+26°С і ближче до вікенду погода буде вкрай спокійною, теплою, сонячною та літньою.

Чи надовго таке потепління? З наступного тижня можливе чергове невелике похолодання та проливні опади дощу з грозами. Але найближчими днями і на цих вихідних погода має бути теплою та приємною. Літо продовжується!

190
8