Невелике зниження температури

Липень зустрічатимемо з невеличким похолоданням - прогнозуємо зниження температури до +20°С…+23°С. Спека продовжуватиметься лише у південних областях України.

Інколи надто важко перенести довготривалу понад +30°С спеку. Починають з’являтися думки, що можливо краще було б й дещо прохолодніше. І хоч перший літній місяць був спекотний та грозовий, надалі прогнозуємо “послаблений варіант літа”... принаймні на початок липня.

Прохолодніше - не завжди гірше. От як цього разу: у понеділок і вівторок над Україною все ще пануватиме жара. Але, починаючи зі середи, відчуємо невелике зниження температури до +19°С…+23°С. Вночі позначка термометра опуститься аж до +8°С…+12°С. Трішки холоднувато, як на літо.

В ці дні хоч і переважатиме чисте небо, але подекуди з’являтимуться невеликі хмари. Подекуди падатиме короткочасний дощ. Ймовірність гроз невелика. Вітер може посилюватися до 7-8 м/с і розганяти згуртки хмар по небу в різні сторони.

У східних областях позначка термометра опуститься до +23°С…+26°С. А от на півдні України похолодання годі й очікувати. Температура повітря перебувати в межах +26°С…+31°С. Хоча, це ще не надто сильна спека, порівняно з минуло-тижневими досягненнями +30°С…+35°С.

У столиці також буде невеличке послаблення дії літньої спеки. У Києві очікуємо зниження температури повітря з +32°С до +20°С…+23°С. Місцями будуть невеликі хмари, але без дощу. Дутиме помірний теплий вітер 5-6 м/с. Загалом, погода буде приємною і теплою, явно без надмірної спеки.

149
8