Якою буде погода в Україні цього тижня?

Справжня літня спека розпочалася. Та й настільки справжня, що коли її не було, ми думали “і де вона?”. А тепер думаємо про те, коли ж буде прохолодніше.

Погода цього тижня буде більш-менш стабільною. Вдень - спекотно, вночі - жарко. Навіть вночі позначка термометра часто сягатиме +20°С - справді жарко, як на ніч.

У західних областях України прогнозуємо суху погоду, температура повітря зросте до +28°С…+31°С. Небо буде малохмарне з проясненнями. Навіть сильного вітру не відчуємо - до 3-5 м/с.

Чисте спекотне небо простягатиметься і над мешканцями півночі нашої держави. Відносна вологість повітря перебуватиме в комфортних 40-60%, що мінімізує появу грози та сильних дощів. Температура повітря сягатиме +29°С…+31°С.

Ще спекотніше буде на сході - у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській та Луганській областях. Тут навіть натяку не буде на температуру нижче +30°С. Літнє сонце прогріватиме найдовші дні в році до +30°С…+34°С. Справді жарко!

Аналогічну погоду очікуємо і на півдні України. Спека, сонце, подекуди невеликі білі хмари. На термометрі побачимо +30°С…+34°С, а у Миколаєві температура буде найвищою і сягатиме +35°С.

Центральні області та Київ також очікує на спекотну погоду. Опадів не буде, температура зросте до +28°С…+32°С. Якраз ідеальний період для виїзду в ліс на пікнік, озеро чи море та приємного проведення часу з близькими.

182
9