Літо, спека, трішки дощу...

Чого очікувати від погоди на початку літа? Невже цей холодний період дощової весни пройшов? Пропонуємо дізнатися про це у першому літньому прогнозі погоди.

Все ж таки літо офіційно розпочалося! З чим ми вас всіх і вітаємо. Для декого цей період є мега позитивним, сповненим масою нових вражень, подій та емоцій. Саме для вас розгортається нова сторінка, яка супроводжуватиметься справжньою літньою спекою та (інколи) короткочасними грозами. Людям, що важко переносять спеку, варто бути обережними. Позначка термометра підніматиметься до +30°С і вище.

Вже характерною буде погода у західних та північних областях України. Трішки дощитиме, можливі короткочасні грози. Але небо переважно буде малохмарне. Очікуємо помірний вітер 3-7 м/с. Буде тепло, вдень температура зростатиме до +24°С…+28°С.

На сході, півдні та у центрі нашої держави переважатиме суха погода, без суттєвих опадів. Однак, невеликі грози все ж таки можуть пройти і тут. Мінлива хмарність дещо послаблюватиме вплив спекотного сонця. Але від спеки нікуди не подінемося. Хіба що зможемо сховатися у прохолодних приміщенням, затінках лісів чи освіжитися морозивом і прохолодною водою. Температура повітря перебуватиме в межах +26°С…+31°С.

Також спекотно буде і у Києві. Термометр фіксуватиме +24°С…+28°С тепла. Відносна вологість повітря часто сягатиме 100% значень, що є характерним перед грозою та дощами. Тому, не обійдеться у столиці без дощу і хмарного неба. Швидкість вітру не перевищуватиме 3-5 м/с. Загалом, погода буде приємною, теплою та по-справжньому літньою. Період пікніків, відпусток та приємних прогулянок оголошується відкритим!

148
9