Ще трохи і літо

Погода покращується з дня на день. Температура повітря продовжує зростати, а затяжні опади припинилися. Залишилися тільки грози та зливи. Все наближається до літа. А ви вже приготувалися?

Справді, осінній характер цьогорічної весни залишив нам якийсь неприємний відтінок. Відчуття таке, що зима затягнулася, а потім все перемішалося. За ці останні три місяці за вікном були всі чотири пори року. Добре, що хоч під кінець травня погода виправилася.

Як і минулого тижня, на останній тиждень весни прогнозуємо теплу погоду, спеку у степових широтах України та грози у західних областях. Проливний дощ і грози побачимо у західних і північних областях. При цьому температура повітря сягатиме +19°С…+23°С. Тепліше ніж минулого разу, але не як на сході та півдні України. Тут прогнозуємо спекотну погоду. Позначка термометра підніматиметься аж до +27°С…+31°С.

Також, варто звернути увагу на можливі пориви вітру до 10 м/с. Затяжних хмар не спостерігатимемо. Переважатиме сонячне небо. На заході очікуємо хмарне небо з проясненнями.

Київ очікує переважно суха погода, небо подекуди вкриватиметься невеликими хмарами. Вітер перебуватиме в межах 3-6 м/с. І аж ніяк не обійдеться без спекотної температури - термометр показуватиме +26°С…+28°С. Можливі невеликі опади дощу.

146
9