Дочекалися: потепління.. але хмарно

Суттєвого покращення погоди цього тижня не побачимо - переважатиме захмарене небо. На заході пройдуть проливні дощі, можливі грози. Однак, температура повітря зростатиме.

Майже весь минулий тиждень дощило. Тільки поодинокі дні потепління нагадували нам, що насправді за вікном травень. На найближчі дні прогнозуємо зниження кількості опадів. Але на сонячні травневі дні все ще не варто сподіватися.

На перший план вийдуть сірі хмари, які вкриють небо практично на всій території України. Дутиме помірний вітер 3-5 м/с та інколи зростатиме до 6-8 м/с. Не обійдеться і без дощу. Опади очікуємо у Вінниці, Хмельницьку, Житомирі та західних областях України.

Але й з кожним наступним днем все менше залишається чекати на прихід літа. І повітря також стає тепліше та приємніше. Цього разу, сміливо можна сказати, що вночі буде тепло. Побачимо температуру повітря +11°С…+16°С. Аналогічна ситуація буде і вдень. От тільки позначка термометра сягатиме вищих значень - від +20°С…+23°С на заході та півночі України до +24°С…+27°С на сході та півдні.

У Києві також прогнозуємо невеликий дощ та зростання температури повітря до +23°С…+24°С. Жителям столиці варто взяти зі собою парасольку в середу. Загалом, погода переходить у стан очікування, спекотних днів та проливних грозових опадів.

154
8