Дощитиме...

Надворі розпочався останній весняний місяць. Незабаром прийде літо. А теплі сонячні дні можна порахувати на пальцях рук.

Найближчий тиждень-два продовжуватиметься дощова погода. Опади змінюватимуться невеликими періодами хмарного неба (без дощу) лише зрідка - на один-два дні. Решту часу переважатиме мокра, дощова погода.

Падатиме затяжний дощ. У середу і четвер опади перейдуть у фазу “очікування”. На півдні України - лише у середу, а у східних областях хмарну, не дощову, погоду очікуємо аж у п’ятницю. Сильного вітру не спостерігатимемо - лише 3-6 м/с.

Позитивним моментом буде те, що температура повітря все-таки зростатиме. Разом з цим, холодний дощ зміниться на теплий, майже літній. До кінця тижня позначка термометра вночі перебуватиме в межах +8°С…+12°С. Вдень же температура повітря також зростатиме і буде доходити до +16°С…+20°С.

У Києві суттєвих дощів не передбачається. Переважатимуть затяжні легкі опади та захмарене небо. Буде досить тепло - температура повітря коливатиметься в межах від +14°С до +20°С.

Для “бурхливої суміші” травневих гроз бракує ще одного інгредієнта - спекотної температури. Очікуємо покращення погодних умов під кінець травня. А поки бажаємо всім приємного тижня та гарного настрою.

178
9