Прогноз погоди на Великодні свята

Цього року достатньо велика ймовірність, що Паску будемо зустрічати разом із хмарною і дощовою погодою. Але похмуре небо не перешкодить нам весело та приємно провести Великодні свята.

Прогноз погоди на цей тиждень є зовсім невтішним. Трішки не те, чого ми очікували. Але з погодою важко домовитися - хоч як ми не намагалися, та більше сонця і вищої температури не змогли “замовити”.

Наразі, температура повітря опуститься з таких приємних +25°С…+27°С до +14°С…+20°С. Це пов’язано із затяжними хмарами, які вкриватимуть українське небо найближчими днями. Також, дощитиме: подекуди падатиме легкий дощ, а в інших місцях можливі й суттєвіші короткочасні опади.

Жителі західних, північних та частини центральних областей (Хмельницька, Вінницька і Черкаська) будуть під впливом холодного та дощового фронту. Тут температура повітря коливатиметься від +10°С до +17°С. Не обійдеться без дощу.

На півдні, сході та решті центральних областей очікуємо дещо кращу погоду. Позначка термометра показуватиме +17°С…+21°С. Але хмари все одно затягнуть небо і можливий невеликий дощ. Вітер помірний 3-6 м/с.

У Києві прогнозуємо невелике зниження температури до +10°С…+16°С, дощитиме. Дутиме вітер змінного напрямку 2-6 м/с. Проте, така мокра погода не залишиться у нас надовго і вже з початком травня очікуємо сонячне небо та зростання температури. Все таки, гарний настрій - це не лише “сонячні проміння в лице і +25°С”. Тому, бажаємо Вам веселих свят незалежно від погоди :-)

190
10