Якою буде погода цього тижня?

Потепління на Україну насуватиметься зі заходу - вже цього тижня побачимо менше хмар на небі, більше сонця та зростання температури повітря до +16°С…+19°С. На сході та півдні буде дещо прохолодніше.

Але не варто поспішати кардинально змінювати свій гардероб. Вночі все ще можливі невеликі заморозки. І якщо ви зранку виходитимете на вулицю, то варто взяти зі собою верхній одяг - подекуди нічні заморозки сягатимуть -3°С…-1°С. Але вдень від холоду й сліду не залишиться з появою перших променів теплого весняного сонця.

Саме така мінлива погода очікується цього тижня на заході на півночі України. Окрім цього, у північних та центральних областях прогнозуємо пориви вітру до 7-10 м/с. На початку тижня все-таки переважатиме дощова погода.

Не так тепло буде на сході та півдні нашої країни. Тут позначка термометра перебуватиме в межах +8°С…+11°С, подекуди й не перевищуватиме +6°С вдень! Досить холодно, як на кінець квітня. Все це супроводжуватиметься хмарним небом, не надто приємним вітром швидкістю 6-7 м/с та опадами дощу.

У Києві також побачимо невеликий дощ, пориви вітру до 7-9 м/с. Під кінець тижня прогнозуємо послаблення вітру, збільшення атмосферного тиску і зростання температури до +13°С…+16°С.

149
8