Більше сонця та тепла

Розпочався другий місяць весни. У квітні небо досить часто затягується хмарами, дощить. Але на цей тиждень прогнозуємо теплу і сонячну погоду.

На деревах вже з’явилися перші бруньки. Не встигнемо й роззирнутися, як все навколо розквітне та позеленіє. І це не тому, що прийшов квітень, а через поступове потепління - природа відчуває прихід весни, сонце щодень довше світить, світловий день зростає (після переходу на літній час це стає більш помітно).

Практично на всій території України прогнозуємо теплу сонячну погоду. Небо буде малохмарним. Температура повітря перебуватиме в межах +8°С…+12°С. При цьому, сильного вітру не буде (5-6 м/с). Найвищу температуру очікуємо в Ужгороді - термометр сягатиме +16°С. Тож, прогноз погоди на цей тиждень є вкрай приємним.

Вночі все ще можливі заморозки до -2°С…-1°С. Не вище +7°С буде у Полтаві, Сумах і Харкові. Тут північний та північно-східний вітер задуватиме холодного повітря. На жаль, можливі й опади дощу та незначного мокрого снігу, який відразу ж танутиме.

Для нашої столиці прогнозуємо безхмарну погоду. Вдень на термометрі побачимо позначку на рівні +8°С…+10°С. Дутиме північний вітер і, як результат - заморозки вночі. Але, під кінець тижня напрям вітру у Києві зміниться на південний.

138
11