Похолодання: дощі та невеликий сніг

І відразу з найважливішого - холодний мокрий фронт навів нам зниження температури повітря і дощову погоду. Позначка термометра опускатиметься нижче нуля, що сприятиме появі невеликого снігу. Потепління варто очікувати вже з квітня.

Заморозки цього тижня не будуть рідкістю. Температура повітря вночі буде опускатися до -6°С…-3°С. Все це є результатом впливу північного повітряного масиву, який окрім морозу принесе нам ще й трохи дощу вдень та невеликий сніг у нічні та ранкові пори доби.

Особливу увагу звертаємо на вівторок та середу. Саме в ці дні ймовірність снігу найбільша. Небо цього тижня переважно буде захмареним, рідко коли побачимо прояснення. Також, невеликий дощ зрошуватиме весняну Україну вдень та не даватиме змоги снігу залишатися і не танути.

Щодо вітру, то варто очікувати помірного північного вітру 4-7 м/с. Особливо це буде відчутно посеред тижня. Адже, саме на цей період припадає найбільше похолодання. Подекуди пориви вітру сягатимуть 8-9 м/с.

Вдень температура повітря не буде такою страшною. Практично на всій території України переважатиме +4°С…+8°С. Однак, через холодний північний вітер і достатньо вологе повітря, на вулиці буде не надто комфортно. Цього тижня варто одягатися тепліше. Потепління до +10°С…+12°С і вище очікуємо з приходом вихідних та на початку квітня.

У Києві прогноз погоди буде таким же. Вночі спостерігатимемо зниження температури до -4°С…-1°С, вдень - не вище +8°С. Небо затягнеться хмарами з проясненнями. Падатиме невеликий дощ. А от щодо снігу, то прогноз позитивніший - снігу не передбачається.

152
11