Чергова "хвиля" від погоди

Останнім часом стабільності у погоді вкрай мало. Не встигнемо звикнути до теплої сонячної погоди, як насуваються хмари, дощ і зниження температури. Тільки-но температура повітря зросла, як знову - холод. Але не надовго.

Весна набирає оберти. Сонце сяє яскравіше, довше та тепліше. Хмари розповзаються, не затримуючись на довгі дні. Майже все готове до розквіту квітів і дерев. Однак, є одне “але” - вночі температура повітря все ще опускається до морозних значень. Вдень же мороз не може встоятися перед сонцем і повітря прогрівається до комфортних весняних +6°С…+11°С. В подальшій перспективі варто сподіватися на ще теплішу погоду аж на вихідних та знову холодний початок наступного тижня.

Цього тижня Україною пройде невелике похолодання. Як би нам цього не хотілося, але прийдеться змиритися. Хоч, насправді, не все так страшно, як виглядає на перший погляд. Загальна добова температура цього тижня буде вищою ніж минулого. Також, не буде таких сильних поривів вітру. Максимально вітер дутиме зі швидкість 7-8 м/с, але переважатиме 4-5 м/с.

Отже, вночі варто сподіватися на зниження температури повітря до -3°С…+3°С. Саме так - знову будуть невеликі заморозки. Але вдень позначка термометра підніматиметься до +6°С…+11°С. У Сімферополі, Черкасах, Ужгороді та деяких східних і південних областях (таких, як Донецька, Луганська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області) можливе зростання аж до +12°С…+16°С.

Сонячному небу будуть перешкоджати невеликі хмари. Ці ж хмари час-від-часу збиратимуться до купи у дощові згуртки. В результаті падатиме невеликий дощ. Снігу вже радше не буде.

Прогноз погоди для Києва нічим сильно не відрізнятиметься. Сьогодні (в понеділок) небо буде сонячним, температура повітря зросте аж до +16°С. У наступні дні стане дещо холодніше, з’являться хмари та падатиме невеликий дощ. Ближче до вікенду прогнозуємо теплішу та приємнішу погоду.

167
10