Цього тижня буде холодно

Насувається неминуче похолодання після нетривкого періоду теплих весняних днів. Хоч посилений вітер ущухне, однак температура повітря опуститься до -2°С…+3°С. Одночасно з цим можливий ще невеликий сніг. Але це ненадовго.

Прогноз погоди на цей тиждень є не зовсім “весняним”. Принаймні не таким, яким би хотілося після засніженої зими. Нас очікує тижневе зниження температури, дощ, подекуди навіть сніг. Результат сутички теплого та холодного повітряних масивів - сильні пориви вітру - припиняться вже сьогодні.

Вже другий день від вітру страждає практично вся Україна. Пориви швидкістю 13-15 м/с заважають спокійно спати мешканцях західних, північних та центральних областей. На сході та півдні вітер дещо слабший - до 10 м/с. Однак, вже з вівторка очікуємо послаблення вітру до 5-7 м/с.

Прогнозуємо невелике тижневе похолодання. Температура повітря при цьому опуститься до -4°С…+1°С вночі та +2°С…+7°С вдень.

Також, найближчими днями варто очікувати хмарне небо з проясненнями. Погода набуватиме більш дощового характеру. Подекуди падатиме сніг і сніг з дощем саме через морозне зниження температури.

У Києві цього тижня погода буде такою ж - похолодання до -4°С…+7°С, захмарене небо, дощ та невеликий мокрий сніг. Найближчу порцію потепління очікуємо ближче до вихідних. Хоч дощі повністю нас не покинуть, але температура повітря зросте до комфортних +10°С…+15°С.

156
10