Прогноз погоди на початок березня

З приходом перших весняних днів не забарилося і потепління. Цього тижня повітря прогріється понад +10°С вдень. З такими темпами очікуємо швидке цвітіння весняних квітів та появу першої трави.

Природа оживає. Сніг практично всюди вже зійшов. Потепління було тривале та поступове, за рахунок чого не було сильних відлиг. А тепер і початок березня прогнозує нам теплу погоду, подекуди температура повітря сягатиме +15°С…+17°С.

У західних областях України, у Карпатах та на півдні температура повітря сильно зросте. Вночі очікуємо +3°С…+5°С, вдень - від +10°С до +16°С. Однак, цього тижня побачимо хмарне небо з проясненнями, падатиме невеликий дощ та віятиме вітер 6-8 м/с.

На решті території нашої держави все ще можливі невеликі заморозки вночі - від -2°С до 0°С, як от на півночі у Сумах, на сході у Донецьку, Харкові та Луганську та у центрі в Полтаві. Але вдень повітря прогріватиметься до +10°С…+14°С. У Чернігові, Вінниці, Кропивницькому і Черкасах сягатиме навіть +15°С…+17°С.

Щодо опадів, то все вказує на невеликий короткочасний дощ. Весняні промені сонячного світла зігріватимуть нас і снігу вже точно не побачимо. Принаймні цього тижня ;-)

Прогноз погоди у Києві також може нас порадувати. В першій половині тижня вночі можливі невеликі заморозки. Але ближче до завершення тижня температура повітря зросте до +7°С вночі! Вдень доходитиме до +16°С. Падатиме дощ і буде сильний вітер 6-7 м/с, подекуди можливі пориви до 8-9 м/с. Але не обійдеться й без просянень - куди ж весна без сонця.

136
10