Пора прокидатися

Нарешті! Цього тижня будемо зустрічати весну. Таку теплу, приємну, коли все навколо зеленіє та народжується знову. Зимовий сонливий настрій проходить і настає час прокидатися та насолоджуватися раннім весняним сонцем.

Починається перехід від зими до весни. У цей період прогнозуємо достатньо приємну погоду. Хоч подекуди побачимо захмарене небо, можливі навіть невеликі опади дощу та снігу. Адже зима ніколи легко не відходила.

Отже, розпочнемо із західних областей України. Щодень погода ставатиме “більш весняною”, температура повітря зростатиме до +5°С…+7°С. Вночі також потепліє. Небо вкриватиметься невеликими хмарами, можливі короткочасні опади, але ймовірність снігу невелика. Пориви вітру цього тижня сягатимуть 8-10 м/с.

На півночі та сході буде холодніше. Температура повітря не перевищуватиме +2°С…+3°С вдень. Вночі все ще очікуємо заморозки. Погода буде більш спокійною хоч і холодною - віятиме помірний вітер 4-6 м/с, передбачається легкий сніг.

Південь та центр України зустрічатиме весну холодними ночами (-6°С…-1°С) та хмарним з проясненнями небом. Очікуємо невеликий дощ. Але вдень буде тепло і на термометрі побачимо +3°С…+7°С.

Київ також прокидається від зимової сплячки. Рештки снігу танутимуть під впливом денної температури, яка доходитиме до +5°С. Залишається одне запитання: чи буде березень цього року вибагливим і засніженим? Скоро дізнаємося.

164
9