Майже весна

Холодні ночі раз-у-раз стають теплішими. Не встигнемо й озирнутися, як пройде зима і настануть теплі періоди року. Серед усього цього гамору відчуваємо піднесений настрій, бо за вікном майже весна. Хоча… на фронті все ще видніється легкий сніг.

Саме так. Сніг передбачається навіть цього тижня. Ближче до вихідних прогнозуємо невеликий сніг та зниження температури. Але це не буде серйозно відображатися на загальній картині - весна просинається і набирає оберти з кожним днем. Прогноз погоди цього тижня більше нагадує ранню весну, аніж пізню зиму. Хоча, інколи погода в ці періоди сама не може вирішити на чиїй стороні перебуває. В результаті, все одно весна переможе ;-)

Найближчі декілька днів у західних областях України прогнозуємо суттєве потепління до +6°С…+10°С. Хмарно з проясненнями, очікуємо невеликий дощ (про сніг і мови не може бути). Але під кінець тижня можливі й опади снігу, оскільки позначка термометра опуститься нижче нуля і сягатиме -7°С…-4°С.

Дещо вища ймовірність снігу на півночі та сході країни. Тут денна температура не підніматиметься так високо і сягатиме максимум +2°С…+4°С. Вночі все ще очікуємо заморозки -10°С…-7°С.

На півдні та у центрі України погода буде мінливою. Ночі будуть холодні, а вдень температура зростатиме до +5°С…+6°С. Щодо опадів, то прогнозуємо невеликий дощ, подекуди мокрий сніг. Легкий сніг можливий лише під кінець тижня та на вихідних.

У Києві прогнозуємо як весняну, так і зимову погоду. Щоправда, спершу буде “весняно”, після чого - досить холодно. З понеділка на вівторок варто очікувати зимної ночі - позначка термометра опуститься до -11°С…-9°С. Пізніше температура зросте до +2°С…+4°С вдень. З четверга посилиться північний вітер до 7-9 м/с, подекуди можливі пориви 10-11 м/с. І вкотре холодний північний вітер надує зимного повітря та знизить його температуру. Можливий невеликий сніг. Але кучугур снігу наразі не варто й очікувати.

160
10