Прогноз погоди на тиждень

Чи буде тепліше? Так. Чи буде ще холодно? Знову ж таки ствердна відповідь. І все це цього тижня - холодні зимові ночі та теплі дні. А ще, наприкінці тижня очікуємо похолодання.

Різноманітності від погоди цього тижня не побачимо. Напевне, вона сама вже втомилася і очікує приходу весни та потепління. Про це нагадують нам ранній схід сонця, потепління в денну пору доби та поступове танення снігу. Але ж не варто забувати, що зимі ще залишилося більше половини лютого. Також, часто (як от минулого року) у березні засипає снігом та вдаряє мороз.

Яку ж погоду очікувати найближчими днями? На всій території України прогнозуємо мінливу погоду. Вночі буде холодно, позначка термометра опускатиметься до -5°С…-1°С. Вдень же буде значно тепліше. Часто температура перевищуватиме нуль градусів і доходитиме до 0°С…+3°С. Під кінець тижня очікуємо невелике зниження температури (переважно вночі) аж до -10°С…-8°С, подекуди може сягати -14°С…-12°С (у Чернігові та Луганську).

Щодо опадів, то тут також не буде несподіванок. Небо затягнеться хмарами. Також, можливі прояснення. Через високу (відносно зимової пори) температуру повітря падатиме невеликий дощ, інколи мокрий сніг, ще рідше - легкий сніг. Ближче до вихідних вітер послабиться з 7-8 м/с до 3-5 м/с. Переважатиме холодний північний напрям вітру.

У Києві очікуємо аналогічну погоду. Температура повітря перебуватиме в межах 0°С: вдень - тепліше, вночі - заморозки. У четвер-п’ятницю небо розпогодиться, хмари розійдуться. Після чого очікуємо зниження температури.

Однак, залишається питання: коли прийде весна? Залишилося чекати небагато. Перші прояви потепління вже декілька днів відчуваємо на собі. Найближчим часом сильної заметілі та лютих морозів не очікуємо.

166
10