На Україну насувається холод

Погода все ще не забула, що зараз зима. І вже з цієї середи насуватиметься холодне повітря. Особливо це буде відчутно вночі.

Не раз здається, що зима оновлює своє біле покривало, аби нам зимова пора не видавалася сірою та одноманітною. Ось як і цього разу - нападали кучугури снігу, ще не встигли розтанути, як знову очікуємо похолодання і сніг. Вночі термометр може опускатися аж до -11°С…-9°С.

Цього тижня похолодання очікуємо практично на всій території України. Вдень температура повітря перебуватиме в межах -3°С…0°С. Ночі будуть холоднішими - від -9°С до -5°С. У Чернівцях, Дніпрі, Донецьку та Луганську доходитиме до -11°С…-10°С.

Але не всюди буде так холодно. У Луцьку, Ужгороді, Черкасах та у південних областях вдень термометр все ще перебуватиме вище нуля і сягатиме +1°С…+4°С. У Криму доходитиме аж до +6°С.

Опадів буде мало. Найімовірніше невеликий сніг випаде на сході, на півночі та у центрі України. У західних областях снігу практично не буде, переважатиме малохмарне небо. Про сніг на півдні навіть не варто й згадувати - при такій температурі максимум на що можемо сподіватися, то це короткочасний легкий дощ та захмарене небо.

У Києві погода також сильно не відрізнятиметься. У середу посилиться вітер змінного напрямку до 5-6 м/с, який і вплине на зниження температури у нашій столиці. Прогнозуємо невелике похолодання до -7°С вночі та до -2°С…+1°С вдень. Тож на сніг можемо сподіватися зі середи.

179
11