Цього тижня потепліє

Ох і замело Україну снігами! Але найближчими днями мороз вщухне, а температура повітря підніметься вище нуля. Вночі подекуди можливі заморозки -10°С…-7°С.

Вкрай змінну погоду маємо цьогорічної зими: один тиждень - падає сніг, наступних декілька тримається лютий мороз, пізніше - хуртовина заметає снігом наші домівки. Але однозначно зимової погоди і зимового настрою не бракне. Похолодання як прийшло з початком грудня, так й два місяці трималося (в переважній більшості).

Цього разу прогнозуємо потепління погоди. До наступних вихідних вже не буде такого сильного морозу. Сніг припиниться, подекуди навіть можливі опади дощу. На термометрі побачимо підвищення температури до +1°С…+4°С. У Криму та на півдні України буде ще тепліше.

Над західною та північною Україною все ще пануватимуть холодні ночі. Очікуємо -9°С…-3°С. Але ближче до кінця тижня вдень температура повітря зросте до +1°С…+4°С. На небі переважатимуть хмари, з яких накрапатиме невеликий дощ. У Карпатах буде падати легкий сніг.

Потепління на сході нашої держави очікуємо вже у вівторок. Температура зросте до -2°С…+3°С. Переважатиме хмарна погода. Віятиме помірний південно-східний вітер 5-6 м/с.

Найтепліше буде у південних областях. Тут термометр підскочить до +5°С…+8°С, а у Криму може сягати аж +10°С…+12°С. Спостерігатимемо хмарне небо з проясненнями, подекуди невеликий дощ у супроводі помірного вітру.

Щодо центру України, то тут також відчуємо потепління. У Кропивницькому, Полтаві та Черкасах тепліші ночі будуть вже зі середи, а у Хмельницькому і Вінниці прийдеться чекати аж четверга. Особливої екзотики від погоди не побачимо - небо покриється тими ж хмарами, що і на заході та на сході. Під дією тепла танутимуть кучугури снігу, які нападали минулого тижня. Можливий невеликий дощ.

У Києві різких змін погоди не очікуємо. Атмосферний тиск не коливатиметься і буде перебувати в межах 753-757 мм. Вдень температура повітря сягатиме +2°С…+5°С, вночі - від -5°С до +1°С. Вітер помірний - 3-5 м/с, подекуди можливе посилення до 6-7 м/с. Тож, потепління очікуємо і у нашій столиці.

146
11