Насувається мороз

Не встиг зійти сніг, як знову очікуємо похолодання. В окремих областях температура повітря опускатиметься до -20°С. Холодно буде навіть вдень, подекуди сніжитиме.

Сильним морозом взимку нікого не здивуєш. В цю пору всі якраз і сподіваються на холодну погоду, люті морози та снігопади. Але все ж таки, коли температура повітря опускається нижче -15°С, варто бути обережнішими і не перемерзати. Саме таке різке похолодання очікуємо від погоди, починаючи з цих вихідних.

У західній частині України та у Карпатах позначка термометра опуститься до -15°С…-7°С вночі та -7°С…-4°С вдень. Можливий невеликий сніг, вітру практично не буде відчутно. У Рівному з вівторка температура опуститься ще нижче і сягатиме -21°С.

Північні області очікує схожа погода, як у Рівному. На вихідних відчуємо похолодання, але не нижче -10°С. А от починаючи з ночі на вівторок, очікуємо стрімке зниження температури до -22°С…-20°С. При цьому, вітер буде майже непомітним - 1-3 м/с. Також, під дією циклону розвіються хмари і небо буде чистим.

Не так спокійно буде на сході нашої країни. Найближчими днями очікуємо посилення снігопадів, після яких також буде зниження температури повітря до -20°С…-17°С. Особливо велика кількість снігу випаде в понеділок у Луганську, Дніпрі та Донецьку.

Щодо півдня, то тут прогнозуємо дещо теплішу погоду. Хоч термометр у Запоріжжі може сягати позначки -20°С, однак у південних областях переважатиме температура в межах -11°С…-6°С. Також, падатиме легки сніг, подекуди можливі сильні снігопади. Найтепліше буде в Одесі та у Криму - від -5°С до -2°С.

Також похолодання очікуємо у центрі України та у Києві. Зимової погоди тут вистарчатиме: снігопади прогнозуємо у Кропивницькому, Полтаві та Черкасах. У цих же областях очікуємо сильні морози (-21°С…-19°С) з вівторка. Мешканці столиці можуть очікувати невеликий сніг на вихідних та -20°С морозу з вівторка.

159
11