Прогноз погоди на різдвяні свята

Ох і нападало снігу за останні декілька днів. Цього тижня вже так не сніжитиме та очікуємо похолодання до -15°С...-10°С. Різдвяні свята цього року будуть засніженими та морозними.

Погода цього тижня вирішила нагадати нам, що зимою окрім снігу буває ще й морозно. Через різке зниження температури припиняться снігопади та розвіються хмари. Сильного вітру не очікуємо і за вікнами наших домівок прогнозуємо холодну, сонячну погоду із засніженими вулицями та полями.

Над всією Україною простягнеться холодний повітряний масив. Подекуди температура опускатиметься до -20°С...-16°С, як от у Карпатах і Чернівцях та на півдні і сході України у Житомирі, Чернігові та Донецьку. Також мороз очікуємо у Запоріжжі.

У всіх областях переважатиме чисте безхмарне небо. Вітер буде практично непомітним і не перевищуватиме 1-3 м/с. Вдень температура повітря перебуватиме в межах -8°С...-5°С, інколи опускатиметься до -12°С...-10°С.

Не омине впливу цього циклону й наш Київ. Тут також прогнозуємо похолодання. Термометр сягатиме позначки -13°С…-9°С. Але сильного вітру не буде, що позитивно вплине на нас при такому морозі. Адже перебувати на вулиці буде приємніше, а сонце сповнюватиме нас радощами і веселощами, чого ми бажаємо всім вам. Веселих свят!

135
9