Прогноз погоди на найближчі дні

Ну й засипало ж снігом останнім часом. Але надалі інтенсивність опадів послабиться і похолодає до -15°С...-13°С, подекуди -17°С. Зима тільки-но розпочинається.

Найунікальніша і найкрасивіша ознака зими - це однозначно сніг. Звісно, у нас засніжити полюбляє як листопад, так і березень. Але, зазвичай, це триває не довго. А от взимку сніг лягає на тривалий час. Останні декілька днів в Україні так засніжило, що ми вже й не пам’ятаємо про сірі дощові хмари, які вкривали небо два тижні тому.

Сніг падатиме ще декілька днів. Однак, очікуємо зниження температури повітря і відносної вологості на всій території України. Особливо похолодання відчуватимемо вночі - термометр сягатиме позначки -15°С…-10°С. У Рівному, Житомирі, Чернігові та Хмельницькому можемо побачити зниження температури аж до -20°С...-17°С. На сході - не нижче -13°С...-12°С. Вдень температура повітря також знизиться, але не так сильно - до -7°С...-4°С.

Опади ослабнуть саме через такі заморозки. Хоча холодно буде не всюди. У Карпатах, південних областях України та у Криму термометр не опускатиметься нижче -9°С…-7°С вночі та -4°С…0°С вдень. В Одесі і Криму денна температура може навіть перевищувати 0°С. Переважатиме хмарна погода, можливі пориви вітру до 8-9 м/с.

У Києві погода також буде зимовою та холодною. Вітер не перевищуватиме 3-5 м/с. На небі спостерігатимемо хмари, але снігу з них падатиме мало. Температура повітря опуститься до -16°С...-10°С вночі і -11°С...-5°С вдень.

169
10