І де ж той сніг?

За вікном, начебто, зима, але снігу не бачимо. Навіть та невелика його кількість, яка випала минулого тижня - вже розтанула через високу температуру за вікнами наших домівок. Але незабаром температура повітря опуститься і замість доща падатиме сніг.

Саме так! Цей осінній мокрий сірий дощ щезне і будемо зустрічати зимовий настрій з білим снігом. Його появу очікуємо вже цього тижня. Подекуди сніжитиме вже з вівторка, в інших місцях - починаючи зі середи чи четверга. А все це заслуга невеликого похолодання, яке насувається на нас.

“Плюсова” температура зміниться на заході України вже у цю середу. Із холодом прийде і невеликий сніг. Переважно спостерігатимемо температуру -6°С…-1°С. Дещо холодніше буде у Чернівцях і Ужгороді, де позначка термометра опускатиметься аж до -10°С…-8°С.

На півночі країни у вівторок небо затягнеться хмарами, з яких піде невеликий сніг. Температура повітря поступово опускатиметься до -6°С…-4°С. У Житомирі та Чернігові під кінець тижня можливе зниження аж до -11°С…-8°С.

Також сніг замінить дощові опади і у східних областях. Лютого морозу тут не очікуємо - температура повітря не буде опускатися нижче -8°С…-7°С. Найтеплішу погоду прогнозуємо у Харкові - невеликий сніг і -4°С…-3°С за вікном.

От де можуть не побачити снігу, так це у південних областях України. Принаймні ще цього тижня. Температура повітря перебуватиме вище 0°С, опускатиметься лише вночі до -3°С…-1°С. Холодніше буде у Херсоні - аж до -6°С вночі, але сніг тут не буде падати і переважатиме чисте небо. Можливий натяк на сніг лише у Запорізькій області. Найімовірніший прогноз погоди щодо снігу в Запоріжжі - невеликі опади у середу і четвер.

Також похолодання очікуємо у південній частині країни. Трішки сніжитиме вже з вівторка. Окрім цього, у Хмельницькому очікуємо найхолодніші ночі - до -12°С…-10°С та похолодання під кінець тижня до -10°С…-8°С у Вінниці і Кропивницькому.

У Києві дощитиме ще два дні. Зі середи очікуємо сніг, який затягнеться аж до четверта. У п’ятницю опади снігу зменшаться, але не припиняться повністю. Вдень температура повітря сягатиме 0°С…+1°С, вночі - від -4°С до 0°С.

143
11