Засипало снігом

Осінь ще триватиме менше двох тижнів. Але за вікном бачимо білий сніг. З погодою не посперечаєшся - якщо сніг впав ще до настання календарної зими, значить прийшла зима і нічого з цим не зробимо.

Сніг охопив усю Україну. Західну частину також. Можемо щиро подякувати осені за теплі та сонячні дні і навіть тижні. Окрім легкого снігу на цей тиждень прогнозуємо сильні заморозки вночі до -15°С. Дутиме північний та північно-східний вітер, який і навіє холодну погоду та сніг.

Якщо жителі центру та сходу України вже декілька днів можуть радіти першому снігу, то у західних областях він тільки-но розпочинає свою діяльність. З понеділка до середи прогнозуємо опади у вигляді снігу та мокрого снігу. Вночі температура повітря опускатиметься до -8°С…-4°С. Вдень - від 0°С до -2°С. Проте, у другій половині тижня насунеться холодна повітряна маса, результатом якої буде зниження температури аж до -10°С...-15°С.

Північні та східні області очікує хмарна погода, падатиме легкий і мокрий сніг. Від сусідньої держави буде завивати холодний вітер і термометр опуститься до -15°С…-18°С, що є вкрай зимно, як на листопад. Різке похолодання можемо очікувати вже з найближчої середи. На центр України також вплине зимовий фронт. Вночі прогнозуємо зниження температури до -7°С…-17°С, а вдень термометр показуватиме -1°С…-6°С. Не обійдеться і без снігу.

У південній частині нашої країни спостерігатимемо найтеплішу погоду. Подекуди тут навіть падатиме дощ замість снігу. Як от у Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. У Запоріжжі опади дощу можуть перерости в мокрий сніг. У Криму снігу не передбачаємо.

У Києві сніг припиниться і не падатиме у понеділок та вівторок. Віятиме холодний північно-східний вітер зі швидкістю 4-7 м/с. Але звечора у вівторок прогнозуємо знову невеликі опади снігу та зниження температури повітря до -7°С…-10°С вночі та -2°С…-4°С вдень. Відносна вологість повітря триматиметься найвищих позначок, тому ймовірність опадів буде досить високою. Для більш детального прогнозу слідкуйте за сторінкою погоди у вашому населеному пункті на нашому сайті.

126
10