Золота осінь

Хто сказав, що осінь мусить бути дощовою та холодною? Цього року маємо цілком протилежну до цього погоду - наразі більше днів було теплих ніж зимних та з опадами.

Тепла і сонячна погода продовжуватиметься й цього тижня. Хмари зустрічатимуться вкрай рідко. Дощу не прогнозуємо на всій території України. Сонце світитиме та грітиме нас, особливо в денну пору доби. Осінній антициклон, який відчуваємо зараз, досягне свого піку в цю середу. При цьому, температура повітря досягатиме значень +22°С...+24°С (звісно ж вдень).

Розглянемо детальніше прогноз погоди у різних частинах України. Отже, на заході небо буде чистим, хмари з’являтимуться лише під кінець тижня. Температура повітря перебуватиме в межах +20°С...+22°С вдень, та +4°С...+6°С вночі. У Львові та Тернополі будуть найтепліші ночі - до +8°С...+10°С.

У північних та центральних областях спостерігатимемо аналогічну погоду. Термометр сягатиме познчки +21°С...+23°С. У Полтаві та Кропивницькому буде ще тепліше, аж до +24°С. Вітру практично не відчуватимемо. Його швидкість не перевищуватиме 2-4 м/с.

Максимальна температура спостерігатиметься на сході на півдні України і становитиме +23°С...+24°С. Не побачимо навіть найменшого натяку на дощ чи хмари. В Одесі спостерігатимемо дуже теплі ночі (+16°С). Причому вдень термометр не підніматиметься набагато вище, лише на декілька градусів - до +18°С...+19°С.

У столиці України погода також буде теплою, безхмарною та сухою. Прогнозуємо легкий південно-східний вітер швидкість 1-3 м/с. Температура повітря у Києві коливатиметься в межах +19°С...+21°С вдень та опускатиметься вночі до +6°С...+7°С.

Як бачимо, Україною зараз просувається достатньо велика повітряна маса спокійного характеру. Саме завдяки цьому антициклону маємо можливість насолоджуватися золотою осінню посеред жовтня. Цього тижня точно можемо залишати свої парасольки вдома.

232
9