Дощовий тиждень

Дощ вже встиг затягнутися над усім українським небом. Але на період кінця вересня та початку жовтня прогнозуємо чергове потепління - друге бабине літо.

За вікном дощить. І дощитиме цілий тиждень. Лишень ближче до вихідних та до початку жовтня прогнозуємо чергове потепління, зменшення кількості опадів та хмар. Температура підніметься вище +20°С і знову зможемо насолоджуватися осінньою атмосферою. Хоча зараз також відчуваємо осінню атмосферу, проте трішки інакшу - осінь двояка і буває як тихою і теплою, так і дощовою та вітряною.

Наразі на заході України спостерігатимемо захмарене небо, дощ та пориви вітру до 11 м/с. Температура повітря перебуватиме в межах +10°С...+15°С і зростатиме до кінця тижня. В Карпатах також прогнозуємо невеликий дощ та хмари.

Північні та центральні області не сильно відрізнятимуться своєю погодою. Осінь поступово нагадує нам, що наближається холодна пора року і потрібно подумати про заміну одягу - вже варто шукати у шафі свої осінні черевики та давно забуту теплу куртку.

На сході буде тепліше на декілька градусів. Тут термометр сягатиме +13°С...+17°С. Але все одно падатиме дощ і дутиме сильний вітер до 9-11 м/с. Тому, мешканці Дніпра, Донецька, Харкова та Луганська також відчуватимуть осінній холод.

Південь України буде найтеплішим. Впринципі, на то він і південь. У Запоріжжі та Миколаєві очікуємо невеликий дощ, температура повітря не перевищуватиме +14°С. Однак зі середи і до кінця тижня поступово зростатиме. В Одесі, Херсоні та у Криму таких рясних опадів не прогнозуємо. Переважатиме малохмарне небо, подекуди можливі короткочасні дощі. Температура буде найвищою в Україні у цей період - від +15°С до +19°С.

У Києві погода буде явно дощовою. Опади зменшаться аж під кінець тижня. А до того часу варто завжди носити зі собою парасолю та теплу куртку. Термометр опуститься до +11°С...+13°С, очікуємо поривів вітру до 9-12 м/с. З п’ятниці температура повітря буде зростати до +20°С. Тому, наразі нам залишається грітися теплим одягом та чаєм і чекати бабине літо.. знову!

162
7