Прогноз погоди: буде тепло чи гаряче?

Погода цього тижня буде теплою та приємною. Вдень повітря прогріватиметься до +25°С...+27°С, подекуди аж до +29°С. Без опадів.

Вересень вміє дивувати. Цього разу своєю стабільністю - на всій території України небо буде чистим, не дощитиме і спостерігатимемо високу температуру повітря. Прогнозуємо +8°С...+11°С вночі та зростання до +23°С...+25°С вдень. Вітер також сприятиме гарному настрою. Переважно відчуватимемо ледь помітний вітерець швидкістю 2-4 м/с. При цьому хмар не буде.

Невеликі відмінності спостерігатимемо в Ужгороді та Івано-Франківську, де температура повітря зросте до кінця тижня до +27°С...+29°С. У північних областях можлива невелика хмарність у вівторок. У східній частині країни також можливі невеликі зміни: у Харкові побачимо мінливу хмарність у середу, а у Донецьку - зростання температури до +27°С. Тепліше буде і на півдні - в Одесі та Херсоні, де нічна температура сягатиме +12°С...+17°С!

Центр України та Київ без особливих змін - прогнозуємо теплу сонячну погоду без опадів та з високою температурою повітря. Все вказує на продовження впливу антициклону і другий тиждень першого бабиного літа цієї осені. Що не може не радувати :)

184
7