Сонячна і тепла погода

Восени погода характерна своєю нестабільністю та дощами. Але не цього тижня - в другій половині тижня опади припиняться практично на всій території України і температура зросте до +27°С...+29°С.

Черговий раз погода вирішила, що непогано було б змусити нас радіти сонячному небу. Саме так - ці невеликі дощові хмари, які нагрянули на нас в останні декілька днів, пройдуть і ми знову будемо насолоджуватися чистим небом і теплим сонцем. Прогнозуємо високу температуру повітря, подекуди аж до +27°С...+29°С.

Розпочнемо, як завжди, із західної частини України. Тут спостерігатимемо чисте небо, подекуди невелику хмарність з проясненнями. Можливий короткочасний дощ у Волинській та Рівненській областях в п’ятницю. Решту областей - без опадів. Температура повітря зростатиме і в четвер сягатиме +26°С...+27°С. В Карпатах ще тепліше - до +29°С.

На півночі та у центрі країни температура підніметься всього лиш до +25°С. Тепліше буде тільки у Кропивницькому та у Черкасах, де позначка термометра сягатиме +28°С. Небо буде чистим або малохмарним. Дощ, відповідно, не падатиме. У Києві, також, прогнозуємо теплу погоду. Опади можливі лише у понеділок та у вівторок.

Схід та південь України знову буде найтепліший. Температура повітря зросте до +27°С...+29°С. Ближче до кінця тижня хмари розійдуться і небо буде чисте. Погода нагадуватиме літню спеку! Однак, у Криму не буде все так позитивно - дощі затягнуться вже від понеділка і падатимуть впродовж цілого тижня. Максимальна температура повітря, яку спостерігатимемо тут, не перевищуватиме +23°С.

Для осені 30-ти градусна спека не є характерною. Однак, це аж ніяк не є причиною для хвилювань. Навпаки - можливістю приємно провести теплий вечір, прогулюючись у гарному товаристві. Тепер сонце заходить раніше ніж влітку. І ми маємо змогу насолоджуватися заходом і теплою погодою. Хтозна скільки ще триватиме така нагода. Можливо наступного тижня вже будуть падати дощі?...

149
8