Теплий початок осені

На календарях осінь, але погода не хоче так легко змиритися з цим. Хоч температура поступово зменшуватиметься до +22°С...+25°С, але тепле сонце буде продовжувати радувати нас і цього тижня.

З вереснем розпочинається період переходу літньої пори на осінню. Погода щодень ставатиме холоднішою, будуть з’являтися затяжні дощі, листочки дерев змінюватимуть колір та з часом будуть опадати. Але ця зміна не буде різкою і цього тижня все ще відчуватимемо відблиски літньої спеки. Хто ще не встиг з’їздити на пікнік цього сезону - якраз найкраща нагода надолужити!

Розпочнемо, як зазвичай, із західної частини України. Тут очікуємо помірне зниження температури повітря до +22°С...+24°С. Переважатиме хмарна погода, подекуди з проясненнями. Вітер легкий змінного напрямку. Дощу не очікуємо. Однак, в Чернівцях температура опуститься до нижчої позначки і сягатиме +17°С...+18°С. Це пов’язано із опадами дощу, які розпочнуться вже зі середи.

На півночі країни переважатиме хмарне небо з проясненнями. Температура зменшиться до +23°С...+25°С. Суттєвого дощу також не обіцяємо. Східні області втратять свою 30-градусну спеку, температура повітря опуститься до +24°С - не мало, але порівняно з +34°С - різниця суттєва. Невеликий дощ падатиме у Дніпрі, Донецьку та Харкові.

Південь України буде на декілька градусів холоднішим. Позначка термометра плавно опуститься до рівня +21°С...+23°С. Небо буде хмарним, не обійдеться і без дощів - у всіх південних областях та у Криму падатиме невеликий дощ.

У центральних областях країни прогнозуємо похолодання до +21°С...+23°С. У Вінниці можливе зниження температури аж до +20°С. Переважатиме хмарне небо, але під кінець тижня також дощитиме.

У Києві погода буде теплішою ніж у центрі чи сході України. Температура повітря все ще сягатиме +24°С...+26°С. Подекуди на небі спостерігатимемо хмари. Суттєвого дощу не прогнозуємо. Однак з четверга можливе посилення вітру до 7 м/с.

153
8