Прогноз погоди на кінець літа

Кінець літа не буде дощовим. Невеликий дощ, який спостерігаємо зараз у деяких областях України, пройде найближчими днями. До кінця тижня знову побачимо сонце та високу температуру повітря.

Місяць за місяцем і літо доходить до свого завершення. Вже цього тижня в суботу зустрічатимемо осінь. Однак, це не означає, що відразу будуть падати дощі. Тепла погода нагадає про себе ближче до вихідних.

У західних областях України до середи переважатиме хмарна погода з невеликими опадами. Найбільше дощитиме у Тернополі, Рівному та Чернівцях. При цьому температура перебуватиме в межах +18°С...+22°С. До кінця тижня та на вихідних потеплішає. Буде сонячно, температура повітря сягатиме +26°С...+28°С.

На півночі України дощу практично не буде. У Житомирі можливі опади вночі з вівторка на середу. Чернігів та Суми дощ може окропити в середу і четвер. Повітря також буде теплим та подекуди сягатиме позначки +31°С.

Літня погода продовжується і на сході нашої країни. Температура повітря буде в межах +29°С...+34°С. У Луганську, Харкові та Донецьку можливі грози у четвер. Решту часу переважатиме безхмарне небо та легкий теплий вітерець.

Південь України буде спекотним. Сонце розжарить повітря до +29°С...+33°С. При цьому опадів не прогнозуємо. Грози можливі лише у Криму в четвер, однак на спеку це не вплине - вдень очікуємо температуру повітря аж до +30°С.

У Хмельницькому та Вінниці погода буде схожою як у західних областях - в першій половині тижня можливі дощі та дещо нижча температура повітря. Але ближче до вихідних температура зросте і сягатиме +26°С...+32°С, як і в інших центральних областях України.

У Києві погода буде приємною та теплою. Дощ омине столицю, переважатиме хмарне або чисте небо. Термометр опуститься з +31°С до +23°С...+26°С.

168
8