Буде значно тепліше

На Україну насувається спека. Її вплив ми відчуваємо вже декілька днів. Південь та схід України очікує температура повітря вище +30°С.

Україна опинилася між двома антициклонами - західноєвропейським та південним. А це означає, що частина областей буде під впливом літньої спеки, решту ж - мінливої, проте теплої погоди.

Цього тижня прогнозуємо зростання температури у східних та південних областях нашої країни. Небо в основному буде чистим, подекуди спостерігатимемо білі купчасті хмари. Термометр підніметься до позначки +29°С...+34°С. Можливі незначні дощі. Спека також сягатиме центру України - Кіровоградську, Полтавську та Черкаську області.

Інша частина України підпадає під дію двох антициклонів. Тут побачимо затяжні хмари з проясненнями і невеликий дощ. Але повітря все одно прогріється. Захід очікує температуру в межах +25°С...+27°С, в Ужгороді ще вище - аж до +28°С. Аналогічною ситуація буде на півночі у Житомирі, Чернігові та Сумах і в деяких центральних областях - Київській, Хмельницькій та Вінницькій.

У Києві буде переважно хмарна погода з проясненнями. Температура повітря коливатиметься в межах +26°С...+28°С. Можливий невеликий дощ. Погода буде комфортною - хмари захищатимуть мешканців столиці від нищівної спеки і дутиме слабкий теплий східний та південно-східний вітер.

167
12